Sezónu přijelo zahájit něco přes 300 hlavně sportovních a supersportovních aut, přičemž vyčnívalo i pár luxusních vozů. Pečlivá organizace a plánování stojí potom za výjimečnou fotografií klubu Supercar Driver, na které jsou všechna auta vyrovnána na tříkilometrové ranveji a zezadu doplněna o letoun TriStar.

Postavení vozů v prvních třech řadách rozhodně není náhodné. Jen auta v první řadě by vyšla asi na 580 milionů korun a jedná se o nejvýjimečnější sporťáky planety. Nejčestnější pozice uprostřed zabírá Ferrari FXX a Aston Martin Vulcan a řadu dále tvoří například Ferrari Enzo, dvě Ferrari F50, dva Koenigseggy, Pagani Zonda F, Aston Martin One-77 nebo Bugatti Veyron.

Tatra MTX V8.
MTX Tatra V8: Český supersport byl jako zjevení. Jel přes 260 km/h, stál majlant

Druhá řada je potom oslavou britského automobilismu a vybírá to nejlepší z Velké Británie. Jsou tu hned dva kusy vozu Eagle E-Type, dále TVR Speed 12, Jaguar XJ220, Noble 600, ale i Rolls-Royce nebo Caterham.

Třetí řada už na fotce možná lehce zaniká, ale také tady se nachází jen vrcholné supersporty od Lamborghini, Porsche, Ferrari a dalších značek. Za třetí řadou se dále objevuje velká spousta aut nejrůznějších značek, původů a hodnot. K nalezení je zde vše od Maserati, přes Porsche a Nissany GT-R až po BMW či Mercedesy.

Celá akce měla navíc dobročinný podtext, neboť členové Supercar Driver klubu vybrali necelé tři miliony korun na dětský hospic Bluebell Wood.

Zdroj: Youtube
Tatrováckou techniku využívalo několik hodně rychlých aut.
OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek