Otázka potom zní, co si vybere takový Chuck Norris, nastane-li u něj potřeba nové dodávky. Zcela očividně to bude něco od značky Fiat Professional, které se stal akční hrdina ambasadorem a reklamní tváří.

Již příští měsíc spustí italský výrobce užitkových vozů novou a patřičně rozsáhlou reklamní kampaň, ve které si právě Norris zahraje hlavní roli. Vedení Fiatu přidává, že je to právě Norrisova obrovská, leč trochu ironická popularita, která dopomohla novému reklamnímu kontraktu.

Čtete také: Čím jezdí legendy akčních filmů? Možná se budete divit

Jaké téma reklam Fiat zvolí, to zatím nikdo neví. Pevně ovšem doufáme, že italská značka vymyslí něco opravdu kvalitního a naplno využije Chuckova nadpozemského potenciálu. Nic jiného ani fanoušci po celém světě neočekávají.

Laťka je ovšem stanovena vysoko. Zavzpomínejme na pár let starou záležitost, kterou v rámci reklamní kampaně užitkové divize Volva předvedl podobně ikonický akční herec Jean-Claude van Damme.

Video The Epic Split tehdy viděl snad celý internet a je zajímavostí, že v reakci na něj se objevil právě i Chuck Norris. Bohužel však ne doopravdy, ale pouze skrze vizualizaci od Delov Digital. Ale zato přesně v takové mistrovské podobě, jakou byste čekali.