Na přelomu května a června přivítalo osm poboček společnosti Porsche Inter Auto CZ rodiny s onkologicky nemocnými dětmi na akcích „Den s Porsche". Hlavní částí programu byly projíždky dětí v luxusních vozech značek Porsche, Bentley či Audi.

„Malí pacienti, léčení na všech pracovištích dětské hematologie a onkologie, mají možnost se jednou za rok projet v přepychových vozech a užít si luxusní odpoledne na jedné ze šňůry osmi projížděk, kterou v rámci dne pořádáme. Den s Porsche si každoročně vychutná přes 150 dětských pacientů a jejich rodin z celé země. Tyto děti tak díky společnosti Porsche zažijí nezapomenutelné chvíle, které jim pomáhají překonávat nesnáze náročné protinádorové léčby," říká Lucie Hrdličková, lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol Praha. Lucie Hrdličková se jako členka sdružení HAIMA CZ věnuje pomoci nemocným dětem a je iniciátorkou projektu Den dětské onkologie v České republice, realizovaného rovněž za podpory společnosti Porsche Inter Auto CZ.

Porsche Inter Auto CZ od roku 2010 úspěšně spolupracuje s neziskovým projektem Můj nový život a od roku 2015 podporuje i osvětový Den dětské onkologie.