Na autosalonu v Ženevě se neukazovala jen auta. Svůj stánek tam měl také známý výrobce brzd Brembo. Ten představil zajímavou sérii brzdových třmenů, které by mohly pěkně oživit snad každé auto. Stačí si vybrat styl, mu padne nejlépe jako šaty. Inspirací prý byly módní styly z různých období.

Vzorů je celkem devět a liší se i ve složitosti grafiky. Nejjednodušším je matně šedivý třmen posetý třpytkami, který může udělat parádu na sportovním voze. Naopak červeno-oranžový třmen s kamufláží se hodí vyloženě na městské SUV nebo drsný off-road pro manželku.

Pokud máte vůz britské značky, můžete zvolit červený třmen se vzorem klasického svetru. K mání je i tetovaný kousek se vzorem čínského draka. Na sedmdesátá léta odkazuje žluto-hnědý model, nebo se můžete kochat postavičkami od Keitha Haringa z 80. let.

Ekology by zase mohl zaujmout zelený s různými listy a výstřední osobnosti uvítají kus se vzorem gepardí kůže. Popisovat takto každý jednotlivý třmen ale není ono. Prozkoumejte proto přiloženou fotografii, kde si můžete všechny dobře prohlédnout.