GALERIE: Na poslední cestu zvesela. Tohle jsou nejúžasnější pohřebáky

Odchod ze života je samozřejmě smutnou záležitostí. To ale neznamená, že k němu nesmí patřit i humor a styl. Třeba pro nadšence do aut může být veselá i ona poslední jízda v nákladovém prostoru pohřebního vozu. Podívali jsme se na ty nejvtipnější a nejúžasnější pohřebáky, které vás odvezou do nebe i do pekla.

Na poslední cestu zvesela. Tohle jsou ty nejúžasnější pohřebáky.
Zdroj: internet/sociální sítě

Pokud jste si mysleli, že mrtvolná cesta do pohřebního ústavu v kufru dodávky od Mercedesu nebo Volkswagenu je pořádná nuda, máte naprostou pravdu. Na světě je totiž skvělá řada alternativních povozů, které potěší nejednoho nadšence do aut.

Existují fakt rychlé a stylové pohřebáky a rovněž doslova výkonná monstra, která vás nejspíš dostanou bleskem do pekla. A nebojte se, pro motorkáře nebo dokonce ekology se taky něco najde. Samostatnou kategorií jsou pak vtipné vozy a jejich registrační značky, které berou cestu na onen svět s pořádnou dávkou černého humoru.

Koukněte do naší galerie a pak si hned přepište vlastní závěť. Klasická dodávka od pohřební služby se přece neshoduje s úrovní vašeho vkusu. Vždyť jde o vaši poslední jízdu, tak ať stojí za to!

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×