Název tohoto vozidla, na které upozornil kanál Barcroft Cars na Youtube, zní USS Compensator. V konečném důsledku se nejedná o nic jiného, než třetí generaci limuzíny Lincoln Town Cars s pořádně zvýšeným podvozkem. Sériový vůz se dělal na přelomu minulého a tohoto tisíciletí.

Jistý obyvatel Oregonu jménem Jordon Foster na něm pracoval tři měsíce a investoval do přestavby na monster truck investoval přibližně deset tisíc dolarů. V této sumě je ovšem zahrnut také náklad na pořízení limuzíny.

Vůz jezdí na vojenských pneumatikách s průměrem 53 palců. Na podvozek bylo namontováno také vzduchové odpružení. Do výbavy se dostaly rovněž kamery, které řidiči pomáhají v orientaci ve městě i při průjezdu terénem. Osmiválcový motor má objem 4,7 litru a poskytuje výkon přes 230 koňských sil. Na potřeby takového vozu je to dostatečné. I tak je ale zřejmé, že u okének McDonaldu nebo jiného rychlého občerstvení, bude mít kvůli mimořádné výšce trošku problém.

Naprosto bizarně působí obrovská kovová zahrádka na střeše vozu. Ta ovšem údajně není určena pro převážení zavazadel cestujících. Mají se na ní konat velkolepé párty pod otevřeným nebem. Dostanete se na ni po pořádně dlouhém skládacím žebříku. Atmosféru pak dotvoří i sada LED světel.

A pokud si myslíte, že je to pouze auto určené pro předvádění na tuningových srazech a výstavách, pak se mýlíte. Úřady mu přidělily klasickou registrační značku umožňující jeho řidiči pohyb na všech veřejných komunikacích.

Na video, kde je vůz zachycen v jízdě, se můžete podívat zde

Zdroj: Youtube