Na světě je zřejmě jen málo zajímavých tenisek, které basketbalista týmu Houston Rockets nemá ve své sbírce. Říká se, že vlastní na 2200 párů bot a jen během minulé sezony za ně byl schopen utratit přes 200 tisíc dolarů, tedy téměř 4,5 milionu korun. Podle této částky je jasné, že si nekupuje jen tak obyčejné boty, ale vyhledává sběratelské kousky, které mají hodnotu.

To je zřejmě případ i bot Air Jordans 3s, které mu jako dárek připravilo dealerství luxusních aut Post Oak Motors z texaského Houstonu. Tucker je tam zjevně častým zákazníkem, protože kromě sbírky bot má i zajímavou kolekci luxusních automobilů. Ta zahrnuje například Porsche 911, Rolls-Royce Phantom, Lamborghini Aventador Roadster nebo Ferrari 488 Spider.

Teď známý hráč NBA čeká na další objednaný kousek, kterým je SUV Rolls-Royce Cullinan. Prodejce aut mu nechal na oslavu vyrobit boty, jenž přesně odpovídají jeho zvolené barevné kombinaci - tedy decentní bílý lak karoserie a červený interiér.

Boty jsou proto bílé, vyjma světle modré podrážky. Horní část kryje imitace vzoru krokodýlí kůže. Vnitřek bot je pak vyveden červeně, což odhaluje látka okolo kotníku. Na dárku je dobře vidět, jak si umí někteří prodejci aut vážit svých stálých zákazníků.