U takto vzácného vozu je dopředu jasné, že se o něj bude zajímat množství sběratelů. Obzvláště když jde o auto, kterých vzniklo pouhých 50 kusů a má najeto tak málo kilometrů. Zdá se, že někdo od počátku počítal s tím, že tohle bude investiční auto. Navíc, podle inzerátu má tenhle kousek na přední kapotě podpis samotného Akia Toyody.

Inzerát nezmiňuje žádné velké detaily, ostatně jde v podstatě o nové auto, přestože vzniklo v roce 2011. Snad jen samolepka na přední kapotě prozrazuje, že se stalo jednou z hvězd něčí svatby.
 
Nürburgring Edition se od standardního LFA, jehož cena se pohybuje okolo 7 milionů korun, když už se některé náhodu objeví na prodej, liší v několika důležitých aspektech. Když pomineme o 10 koní vyšší výkon vidlicového atmosféricky plněného 4,8litrového motoru V10 (571 k), je to především nový software sekvenční 6stupňové převodovky pro rychlejší změny převodových stupňů, nižší a přepracovaný podvozek, zadní křídlo a další aerodynamické prvky a lepivější pneumatiky.

Jeden z 50 vyrobených kusů Lexusu LFA Nürburgring Edition je na prodej
 
V roce 2011 zajel Lexus LFA Nürburgring Edition ostré kola na Severní smyčce za 7:14.64, což bylo o 8 sekund rychleji, než zvládlo standardní provedení, a například také Porsche 911 GT2 RS.

V galerii si můžete vzácný Lexus LFA Nürburgring Edition prohlédnout.