V Americe mají pocit, že slavní a známí jsou vlastně tak nějak veřejným majetkem a tamějším médiím v podstatě neuteče žádný jejich prohřešek.

Zatím poslední celebritou, na které si Američané smlsli, je Ice-T, známý rapper a herec ze seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, který roky běží také na naších televizních kanálech. Ice-T byl přistižen, jak projíždí mýtem na mostě George Washingtona, který spojuje Manhattan a New Jersey, pruhem pro předplatitele bez potřebné registrace.

K jeho smůle tu registraci neměl ani zbrusu nový McLaren 720S, který řídil. Zdůvodnění, že auto má teprve krátce a zatím ho registrovat nestihl, policie ocenila blíže nespecifikovanou finanční pokutou a tamější média nechtěnou publicitou.

Ice-T je známý svou velkou vášní pro drahá a rychlá auta, ale ještě více svou rolí detektiva ve výše zmíněném seriálu. A jako takový by se určitě měl snažit jít příkladem. Jenže stejně, jako to mají naši fotbalisté, má to i Ice-T. Bývalý člen gangu a několikrát zatčený a vyšetřovaný zpěvák takové „banality“ neřeší a pár tisíc dolarů ho rozhodně nevytrhne.

Takže na dalším živém vystoupení jeho kapely Body Count se jistě znovu uvede slovy „Fuck the police“, jako naposledy v Praze…