Porsche 911 zrovna nepatří mezi automobily, které bychom si asociovali s nerovným povrchem. Je to tak i přesto, že výrobce kdysi postavil vlastní terénní model 959, který technicky vycházel právě z 911 a byl původně zamýšlen jako odpověď na speciály skupiny B.

V Americe však existuje společnost, která vám podobně jako Singer na míru postaví vaše vlastní rally Porsche 911. Jmenuje se Keen Project a svým zákazníkům nabízí komplexní stavbu na klíč. Dokonce nevyžaduje jako jiní dárcovský automobil, protože Keen si je vybírá sám. Díky tomu, že s Porsche závodí a roky je prodává, ví o nich úplně vše. Díky tomu zákazník neriskuje nečekané výdaje za klempířské práce.

Keen pro své stavby vybírá vozy z let 1980 až 1990 a před začátkem samotné přestavby provede kompletní renovaci hlavních komponent. Posléze namontuje zcela nový závodní podvozek, který zvýší světlou výšku vozu až o 12 cm, kompletně ho zakapotuje, namontuje odolnější nárazníky, dodatečná světla a nechybí ani agresivní terénní pneumatiky. Mezi úpravy se řadí také kompletně přečalouněný interiér, přičemž Keen tvrdí, že vaši fantazii se meze nekladou.

Pokud jsou takové přestavby vaším šálkem čaje, pak si připravte nejméně 120 tisíc dolarů, tedy 2,7 milionu korun.