Někdo si v obýváku vystavuje vázy, tenhle nadšenec si tam pověsil Pagani

Jste-li chudý, pověsíte si do obývacího pokoje unifikovaný obrázek z obchodního domu. Jste-li bohatý, možná sáhnete po originálu od více či méně slavného malíře. A pokud opravdu nevíte co s penězi, můžete si vymýšlet věci, jako je třeba tahle.

Pagani Zonda jako dekorace v obýváku.
Pagani Zonda jako dekorace v obýváku.
Zdroj: Instagram/pperezc

Pozoruhodný snímek se objevil na Instagramu jistého Pabla Pereze. Nadšenec do Pagani, žijící ve velmi dobré čtvrti, si totiž přímo do domu pověsil Pagani Zondu Revolution. Těžko říct, zda se jedná o opravdu funkční auto s pohonným ústrojím a všemi náležitostmi, ale pokud ano, tak klobouk dolů. I když by nás mrzelo, že se ním nejezdí.

Supersport s ohromným křídlem je zavěšen na sloupu od podlahy až ke stropu a slouží tak trochu jako další stěna v místnosti. Nezbývá než doufat, že je uchycení dostatečně robustní, aby se hned následující domácí párty neproměnila v katastrofu s někým rozmáčknutým pod supersportem.

Jestli se jedná o frajeřinu, nebo o zbytečné plýtvání špičkovými supersporty, to ať posoudí každý sám. Každopádně jestli má auto stát v garáži a nejezdit, nebo viset v obýváku na stěně, už je vlastně docela jedno.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×