Bill Logan navrhoval a stavěl svůj vysněný vůz dohromady 13 let, nicméně výsledek je mírně řečeno diskutabilní. Původně, i když to navenek tak nevypadá, se jedná o Chevrolet Camaro třetí generace z roku 1984, tedy aktuálně nejméně hodnotný model.

Okolo standardní karoserie postavil Bill obrovský a extravagantní bodykit ze sklolaminátu, lakovaný do dvou odstínů. Podle tvůrce se jedná o funkční umění, které by mělo stát v muzeu, nicméně obávám se, že drtivá většina světa tento názor nesdílí.

Aby toho nebylo málo, vetkl Bill autu podobně šílený interiér s leopardím a zebřím vzorem, takže vnitřek vozu vypadá, jako kdyby zde někdo spáchal plyšákovou genocidu. Inzerát na serveru Hemmings uvádí, že vůz vyhrává ceny na různých soutěžích a vyvolává vlny zájmu.

Tomu se rozhodně dá věřit, protože kamkoliv s Dream Ryderem přijedete, budete vyvolávat němý úžas u všech okolo.

Dylan Dream Ryder.Zdroj: Hemmings

Celá věc by se každopádně nezdála zdaleka tak bizarní, kdyby tu nebyl faktor horentní ceny. Majitel, který na svém šíleném výtvoru zanechal několik let práce, si jej totiž cení na 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 6 450 000 korun.

Jen pro představu, za takovou částku si můžete v USA koupit čtyři zbrusu nová Camara ZL1 o výkonu 650 koní a ještě vám zbyde na jedno obyčejné, osmiválcové, třeba pro děti. Nebo byste si rovnou mohli koupit třeba nové Ferrari.

Zdroj: Youtube