Jedno je jisté. Když toto auto opustilo vrata továrny jako běžný sériový vůz, byl to ještě Ford Mustang. Někdo si ho ale pro účely tuningové výstavy SEMA vzal do parády tak šíleným způsobem, že z něj postavil neskutečný hybrid mezi klasickou Amerikou a italským supersportem. Představujeme vám Ford Lamborghini Tractorri Custom Coupe. Ne, to bohužel není vtip.

Z předního pohledu se to možná tak nezdá. Auto přece jen vypadá jen jako trochu upravený Mustang, tedy až na LED směrovky převzaté z Porsche 911 Turbo. Otevřete dveře do kabiny a jste v úplně jiném autě. Uvnitř je totiž kompletní interiér z Lamborghini Gallardo a to do posledního detailu. Palubní deska musela být ale lehce upravena, aby správně seděla do rozměrů Mustangu.

Tady ale veškerá hrůza nekončí. Auto má totiž také pohon všech kol a motor z Gallarda, tedy pětilitrový desetiválec umístěný uprostřed za zády posádky. Jednotka posílá výkon na kola přes šestistupňovou automatickou převodovku. Že to autor tohoto automobilového Frankensteina neměl v hlavě v pořádku snad naznačí i záď, která je hybridem mezi Fordem a Gallardem a vypadá přímo příšerně.

Nejvíc nás ale zarazilo, že kompletní úpravy vozu vyšly autora na 700 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 16 milionů korun. Za takovou částku by si přece mohl pořídit obě auta a ještě by mu zbylo na benzin. Každopádně v lednu jde tato ohavnost do aukce. My jen doufáme, že se objeví nějaký mecenáš, který si tohoto mutanta pořídí jen proto, aby ho z milosti poslal do šrotu.

Podívejte se do přiložené galerie, jinak jen těžko uvěříte, že něco takového existuje.