Typů automobilů, které byly přeměněny na rekreační vozidla, existuje opravdu velké množství. Obvykle se však jedná o dodávky, případně kombíky či automobily typu pick-up.

Jednou z výjimek je takzvaný Super Bugger Volkswagen Beetle. Za šest tisíc dolarů ho v polovině sedmdesátých let nabízela jistá společnost z Kalifornie. Nedávno se tento vůz, který předtím prošel pečlivou renovací, začal objevovat na veteránských srazech a hned vzbudil velkou pozornost. Na vozidlo upozornil kanál Barcroft Cars na Youtube.

Zdroj: Youtube

Dárcem orgánů je skutečně originální Volkswagen Brouk, konkrétně exemplář poháněný čtyřválcovou šestnáctistovkou s výkonem šesti desítek koňských sil. Je to ostatně poznat, díky zachování přední kapoty a originálních blatníků. Uvnitř se pak nalézá původní palubní deska.

Všechno ostatní, včetně čelního skla, je už autorským dílem tvůrců vozu. Vzhledem k tomu, že zůstal původní rozvor automobilu, není uvnitř zrovna nadbytek místa. Podařilo se sem umístit miniaturní kuchyňku a stolek, u něhož se může posadit čtveřice lidí. V případě, že by bylo třeba ve voze přenocovat, se dá stolek umístit do nižší polohy a vytvořit tak skromné lůžko.

V interiéru, který je obložen dřevem, se nalézá poměrně dost skříněk a dalších odkládacích prostor. Další věci lze samozřejmě uložit pod přední kapotu. Pokud by to cestovatelům pořád ještě nestačilo, lze po žebříku vylézt na střechu, kde je připravena "zahrádka".

K motoru je přístup skrze malá dvířka v zadní části automobilu.