Zatím se nedá přesně odhadnout, za kolik se v aukci za několik týdnů prodá jeden z nejslavnějších vozů, které si kdy zahrály ve filmu. Aukční síň Barret-Jackson totiž nezveřejnila žádnou vyvolávací cenu. Je ale reálné předpokládat, že v přepočtu na české koruny Toyota Supra z prvního dílu Fast & Furious nového majitele vyjde na více než deset miliónů korun.

K tomuto odhadu opravňuje také ohlédnutí za aukcí jiné Supry ze stejného filmu. Došlo k ní v roce 2015 a tehdy se vůz prodal za sumu odpovídající v přepočtu čtyřem a čtvrt miliónu českých korun.

Supra s barvou laku karosérie, který byl původně určený pro Lamborghini Diablo, má na bocích postavu, který se označuje jako Nuclear Gladiator.

Úplně první vyrobená Toyota Supra Mk.V
První Toyota Supra se vydražila za závratných 2,1 milionu dolarů

Pod její kapotou se nachází třílitrový atmosférický zážehový šestiválec. Přestože kulatá hlavice páky ovládající převodovku působí jako ta pro přímé řazení, ve skutečnosti je pohonná jednotka spojena se čtyřstupňovým automatem.

Právě tuto Toyotu Supru řídil ve filmu dnes již zesnulý herec Paul Walker.

Zajímavostí je, že stejný vůz byl k vidění také ve druhém pokračování filmu. To už byl však zlatý. Po natáčení se ovšem vzhled navrátil do podoby pro první díl.