Aston Martin nyní představil vlastní kolekci speciálních tenisek, které jsou údajně vyrobeny z ušlechtilých materiálů, a na jejich cenu se musíte zeptat samotné automobilky.

Zajímavostí je, že boty Aston Martin nevyrobil ve spolupráci s nějakou luxusní britskou značkou, ale obrátil se na italské studio Hogan. Tenisky jsou na výběr ve čtyřech odstínech a pravděpodobně hodnotou předčí poslední kolekci, která se pohybovala v přepočtu okolo 13 tisíc korun.

Boty, trička, kšiltovky, hodinky nebo hrnky s logem vaší oblíbené značky ale nejsou ničím překvapivým a každá automobilka dnes nabízí takových předmětů nespočet.

U oblečení a drobností ale výrobci často nekončí a jednou za čas představí i opravdu podivné kousky příslušenství, bytových doplňků, sportovního vybavení a dalších věcí, na kterých byste logo vaší oblíbené automobilky opravdu nečekali.

Často se jedná o spolupráce s dalšími luxusními jmény a cenovky za tyto předměty tak neznají mezí, nebo se je jako v případě Aston Martinu dozvíte až po dotázání.

Přehlídku podivností z butiků automobilek si prohlédněte v naší galerii.