Rozdělili jsme dárky pro řidiče do tří kategorií, tedy na praktické, hravé a na oblečení. Pojďme se nejprve podívat na ty první. Ty udělají radost hlavně těm, kteří za volantem tráví většinu dne.

Powerbanka
Podobně jako mobilní telefony mohou mít i auta svou powerbanku. Jednou z nejmenších je například Hummer, který poznáte díky jeho žluté barvě. Vyrábí se pět velikostí s kapacitou od 6000 do 15 000 mAh a speciální varianta pro nejnáročnější 23 000 mAh. Powerbanku lze připojit k autobaterii a auto tak při nedostatku energie okamžitě nahodit.
Cena od: 2000 Kč

PowerbankaZdroj: Výrobci

Kompresor
Stejně jako powerbanka může na cestách řidiče zachránit i kompresor. Ideálem je samozřejmě ten, který lze připojit do 12V autozásuvky. Problémem jsou ale menší a levné modely za pár stokorun, které právě nemají mnoho síly a spíš než dofouknutí pneumatiky poslouží tak maximálně na jízdní kolo nebo fotbalový míč. Vybírejte obezřetně.
Cena od: 1000 Kč

KompresorZdroj: Výrobci

Stěrka na okno
Pokud má váš obdarovávaný řídí starší auto s méně účinnou klimatizací, bude se tahle věc náramně hodit. Už nebude muset hadříkem utírat sklo před sebou, ale dosáhne do všech rohů.
Cena od: 100 Kč

Stěrka na oknoZdroj: Výrobci

Dálniční známka
Je to sice poněkud neosobní dárek podobně jako obálka s penězi, na druhou stranu je nákup dálniční známky jednou z nejméně příjemných činností, se kterými se řidič musí potýkat. Tak proč mu ji nepořídit pod stromeček, což je i ideální čas.
Cena: 1500 Kč

Dálniční známkaZdroj: Výrobci

Máte raději hravější dárky než je stěrka nebo známka? Tak se podívejte do následující kapitoly.