Na autech se toho dá opravit opravdu hodně, ale tento konkrétní případ je za hranicí všech lidských i nelidských možností. Corvette z roku 2015, prodávaná na aukčním serveru Copart, totiž shořela na škvarek a to opravdu pozoruhodným způsobem. Z auta nezůstalo vůbec, ale vůbec nic a mnohdy není k rozeznání, kde končí auto a pokračuje zemina, se kterou byl shořelý škvarek vyškrábnutý ze země.

Že se jedná skutečně o Corvette, lze poznat snad jenom podle výfuků se čtyřmi koncovkami. Ty jsou také spolu s relativně intaktním alternátorem jedinými díly, podle kterých lze poznat, kde má auto předek a kde zadek. Pozoruhodná práce – auto zcela očividně hořelo tak dlouho, dokud se neuhasilo samo.

Vlastně se musíme ptát, proč se někdo snaží tento "bordel na podlaze" vůbec prodávat. Je zcela evidentní, že z auta nezůstalo zdravého či alespoň použitelného absolutně vůbec nic. Tomu nicméně odpovídá i cena. Aktuální příhoz v aukci činí přesně 0 dolarů a minimálně lze přidat 30 dolarů (690 korun).

Je tedy velmi pravděpodobné, že kdysi krásný sporťák může být váš skutečně jen za takhle nízkou sumu, otázkou však zůstává, co s ním budete dělat. Má totiž asi podobnou hodnotu, jako kýbl popela z kamen. I když i z toho se ve výsledku snad dá něco vyrobit.