James May je pořád naživu

Vůbec nejnovější a dost možná nejlepší upoutávka se týká „nesmrtelnosti“ Jamese Maye. Kapitán Šnek byl totiž z trojice moderátorů jediný, který za uplynulý rok neskončil vlivem vážné nemoci nebo nehody v nemocnici. A to i přesto, že se jej jeho prostředí snaží "dostat" všemu dostupnými prostředky, jak naznačuje právě níže uvedené video.

The Grand Tour musí být víc americký

Tohle video je trochu děsivé. Řeší se zde, že by celému pořadu prospělo, kdyby byl více "americký“ a zaměřený na americké publikum. Jenže problém tkví v tom, že jsou moderátoři až příliš "britští“. Mají ošklivé zuby, rozcuchané vlasy, jsou špatně oblečení a celkově by jim prospěla trocha péče. Všichni tři se proto odeberou do maskérny, kde se jim dostane zásadní "přestavby“, připomínající cosi mezi Donaldem Trumpem a americkým prodejcem z autobazaru. Tedy až na Richarda Hammonda. Ten patrně žádný "americký" facelift nepotřebuje.

Hledání nového rychlého řidiče

Jak už možná víte, věčně nespokojený a naštvaný Američan Mike Skinner se v druhé sérii The Grand Tour již neobjeví. Vyvstává však otázka, koho zvolit místo něj. V pětidílné sérii o hledání nového jezdce je Skinner nejprve vyhozen:

Následně se v konkurzu na jeho místo objeví Mark Webber, ale jak se ukáže, neumí jezdit rychle v ničem jiném, než v Porsche. To proto, že ve vozech Porsche aktuálně závodí.

Konkurz pokračuje s kaskadérem, který je kandidátem Richarda Hammonda. Ten dostane dokonce dva pokusy, jenže v obou ho dostihne jeho kaskadérská minulost a zvyky (toho rozbitého Méganu R.S. je docela škoda).

Následuje kandidát Jamese Maye, a sice zloděj aut, hledající poctivou práci. Protože kdo by měl s autem jezdit rychleji, než někdo, kdo ho ukradl.

Auto pro celebrity

V plánu je, že se do druhé série The Grand Tour pozvou skutečné celebrity, které "nezahynou" těsně před příchodem do studia (tak jako v první sérii) a které zajedou rychlé kolo. Otázka však zní, v čem by měly tyto celebrity jezdit. S nápadem přichází Jeremy a jeho řešením je rozpůlená "Halfa Romeo“.

Jediný pořádný trailer

Vedle hromady skopičin objevil se však na YouTube kanálu The Grand Tour zhruba před měsícem také jeden pořádný trailer. Ten ukazuje úryvky z různých dílů a naznačuje, na co všechno se vlastně můžeme těšit. A zdá se, že tohle bude vážně pecka.