Na délku měří 6,3 metru, což je o půl metru více, že aktuální Rolls-Royce Phantom, má tři nápravy a skutečně nadstandardní výbavu. Vzhledem ke značnému prodloužení rozvoru mají cestující na zadních sedadlech skutečně královský prostor.

A nudit se také nemusí. Při jízdě si můžou pustit oblíbený film na obří televizi a k tomu otevřít nějakou tu láhev z dobře zásobeného baru. Pokud je jim i při puštěné klimatizaci horko, můžou se přesunout do zadní části. Tam se totiž skrývá vskutku nejzajímavější část výbavy.

Traktoriáda Žebnice
Druhý život motorů z Favoritů či Trabantů. I to byla traktoriáda v Žebnici

Tou je vířivka pro dvě osoby. Koupání si lze užívat jak pod otevřeným nebem, tak i v soukromí pod nasazenou střechou. Automobilka jen varuje, že pasažéři by se neměli potápět za jízdy. V zatáčce by je totiž vlna mohla vrhnout proti stěně a po bezvědomí by následovala smrt utopením.

Auto se představilo již před čtrnácti roky v Aténách. Na zakázku u specializované kalifornské firmy dva exempláře nechala vyrobit sama značka Mini a poté je poslala na turné po celém světě. O rok později byl vůz k vidění i v pražských ulicích.

Konkrétní technické parametry Mini nikdy nezveřenila. Například zrychlení obřího auta nemohlo být ani při zabudování tehdy nejsilnějšího motoru Mini s výkonem 200 koní příliš valné.