Na délku měří 6,3 metru, což je o půl metru více, že aktuální Rolls-Royce Phantom, má tři nápravy a skutečně nadstandardní výbavu. Vzhledem ke značnému prodloužení rozvoru mají cestující na zadních sedadlech skutečně královský prostor.

A nudit se také nemusí. Při jízdě si můžou pustit oblíbený film na obří televizi a k tomu otevřít nějakou tu láhev z dobře zásobeného baru. Pokud je jim i při puštěné klimatizaci horko, můžou se přesunout do zadní části. Tam se totiž skrývá vskutku nejzajímavější část výbavy.

Tou je vířivka pro dvě osoby. Koupání si lze užívat jak pod otevřeným nebem, tak i v soukromí pod nasazenou střechou. Automobilka jen varuje, že pasažéři by se neměli potápět za jízdy. V zatáčce by je totiž vlna mohla vrhnout proti stěně a po bezvědomí by následovala smrt utopením.

Auto se představilo již před čtrnácti roky v Aténách. Na zakázku u specializované kalifornské firmy dva exempláře nechala vyrobit sama značka Mini a poté je poslala na turné po celém světě. O rok později byl vůz k vidění i v pražských ulicích.

Konkrétní technické parametry Mini nikdy nezveřenila. Například zrychlení obřího auta nemohlo být ani při zabudování tehdy nejsilnějšího motoru Mini s výkonem 200 koní příliš valné.