Renault Espace s rozvorem limuzíny

Záhadná testovací mula v podobě Renaultu Espace.Zdroj: autoevolution.com

Další kuriózní mula, tentokrát od Renaultu. Chycena fotografy byla před několika dny a můžeme pouze hádat, jakou techniku v podivně dlouhém modelu Espace s humpolácky zvětšenými blatníky vlastně testují. Může jít o novou generaci natáčení zadní nápravy, možná se chystá nový a dlouhý model. Uvidíme.

Maserati Levante uvnitř sedanu Ghibli

Testovací mula SUV Maserati Levante.Zdroj: KGP Spy Photography, autoblog.com

Takhle jste si asi první SUV od Maserati nepředstavovali. Jenže právě takto byl technický základ nového modelu Levante testován, tedy pod karoserií sedanu Ghibli. Maskovací fólie nahraďte sponzorskými barvami a máte vlastně luxusní dakarský speciál.

Audi A7 v kožichu

Maskovaný prototyp Audi A7.Zdroj: carmagazine.co.uk

I takto může vypadat maskování prototypu. Velice staromódní, ale účinný způsob. Těžko uvěřit, že jde o Audi A7. Nehrajeme si ale na experty, taky bychom ho nepoznali.

Jaguar XJ220 jako Ford Transit

Testovací stolice pro motor Jaguaru XJ220.Zdroj: goodwood.com

Pro otestování motoru supersportu XJ220 byla potřeba zkušební stolice. Tím vzniklo jedno z nejšílenějších aut světa. Ford Transit s výkonem 550 koní (404 kW) a maximální rychlostí přes 270 km/h. Oprava, později měl až 670 koní (493 kW).

Renault Alpine jako Lotus Exige

Testovací mula Renaultu Alpine.Zdroj: inautonews.com

Duchovní nástupce legendárního kupé Alpine A110 byl oznámen loni a nyní už se pilně testuje na německé Nordschleife. Jako mula pro malý hbitý sporťák byl přitom pro začátek testování vybrán další hbitý sporťák – starší Lotus Exige.