Kolem třetí hodiny ranní byla v Kankakee ve státě Illinois zavolána hlídka na osmnáctiletého mladíka, který ne zrovna spořádaným způsobem řídil ukradený buldozer. Policii se samozřejmě nechtěl jen tak vzdát a velmi pomalá honička s 20tunovým strojem mohla začít.

Na místo byly zavolány posily, ale ani ty zprvu na buldozer nestačily. Mladík dokonce jedno policejní auto částečně přejel, když se ho snažilo zastavit. Policista uvnitř naštěstí stačil zavčasu vyskočit s auta.

Policisté se tak rozhodli dohnat pomalu jedoucí buldozer po svých, což se nakonec vyplatilo, i když toto pronásledování vypadá na videu níže vcelku vtipně. Strážník pak zezadu vylezl na stroj a mladíka vytáhl z kabiny. K jeho znehybnění byl dokonce použit taser.

Než se tak ale stalo, delikvent stačil s těžkým stavebním strojem ujet vzdálenost přes 6 kilometrů. Je ovšem štěstím, že osmnáctiletý Austin White svou noční jízdou nestačil nikoho zranit. Do kabiny buldozéru navíc usedl pod vlivem drog a ke všemu nikdy nevlastnil řidičský průkaz.

Mladík byl obviněn minimálně z šesti trestných činů včetně pokusu o vraždu a jízdy pod vlivem omamných látek. Záběry z kuriózní honičky můžete vidět níže na videu.