Video: Nissan Patrol má další světový rekord

Ačkoliv se tento zápis může zdát jako naprostá zbytečnost, Nissan dobře ví, co dělá. Není to první podobný světový rekord, díky čemuž prodeje na Středním východě stouply o 30 %.

31.10.2018 Jiří Švamberk
Zdroj: Nissan

Nissan Middle East se v podobných promo akcí doslova vyžívá a dobře dělá. Nissanu se na Středním východě skutečně skvěle daří, což lze přisuzovat i skvělé propagaci tamější organizace.

Posledním jejich počinem je světový rekord v největším počtu synchronizovaných vozů na jednom místě. Organizátoři tuto akci nazvali „synchronizovaným automobilovým tancem“. Do arabské pouště sezvali 180 automobilů Nissan Patrol a z jedoucích automobilů vytvořili obrazec, který při pohledu z výšky připomínal letícího dravce. Přestože se vše zdá jako jednoduchá záležitost, akce si vyžádala hodiny příprav a velký tým organizátorů.

Pro Nissan to je další, v pořadí třetí zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Nejprve vytvořil rekord v nejrychlejším driftu s GT-R, pak se Patrol stal nejrychlejším vozem, jaký zdolal 100 metrovou písečnou dunu a nakonec zase Patrol odtáhnul nejtěžší letadlo planety na vzdálenost 50 metrů.

Nyní Nissan překonal předchozí rekord 36 automobilů o dalších 146! Všichni účastníci tohoto netradičního rekordu byli zaměstnanci Nissan Middle East s jejich služebními nebo osobními vozy.

V přiloženém videu se můžete na rekord a následnou radost všech zúčastněných podívat.

31.10.2018 Jiří Švamberk
DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×