Francouz Rémi Gaillard je dnes ve věku 42 let evropskou a možná i světovou legendou v provádění vtípků na účet veřejnosti. Ve videích natáčených často na skrytou kameru si dokáže dělat srandu snad ze všeho a ze všech, mnohdy daleko za hranicí slušnosti.

Není tak divu, že je rekordmanem v počtu obvinění. Na Rémiho uvalilo žalobu již přes 600 osob, kteří pro jeho styl humoru nemají pochopení. Ve vytváření vtípků pochopitelně není žádným začátečníkem.

Vůbec první skeč natočil již v roce 1999, kdy si žertováním krátil dlouhou chvíli po ztrátě pracovního místa v obchodě s obuví. Už od té doby neměl problém nepozorovaně vniknout třeba na velká sportovní utkání, kde se například vmístil do jednoho z mužstev, nebo v dresu bez čísla zpíval národní hymnu. Všechny tyto excesy pochopitelně skončili vyvedením ochrankou.

Odvaha dělat vysoce provokativní zábavu mu však přinesla zasloužený úspěch. V lednu 2017 byl na YouTube stále jedním z nejsledovanějších komiků. Jeho kanál dnes sleduje 6,3 milionu lidí, nejpopulárnější videa mají přes 70 miliónů zhlédnutí. Celkově má jeho kanál na účtu přes 1,5 miliardy zhlédnutí.

My jsme se zaměřili hlavně na vtípky, kterými Rémi občas štve řidiče. Z této oblasti jsou jeho nejznámějšími videi určitě blokování provozu v kostýmu šneka, focení rychle jedoucích řidičů v kostýmu radarové budky s bleskem nebo parodie na videohru Mario Kart, kde se Rémi prohání ulicemi na motokáře v kostýmu postavičky Super Mario.

Na ty nejlepší vtípky a žerty, kde si francouzský komik utahuje z řidičů, se podívejte níže.

Šílený cestař

Reflexní vesta, helma a neomezené možnosti, jak vytočit řidiče i všechny ostatní. Značkami přikázaného směru tak Rémi nejdřív uzavře nebohého řidiče na kruhovém objezdu, pak se rozhodne, že je čas na „velkou“ před zraky všech projíždějících a pokračuje v sekání trávy bez kalhot. Když dorazí opravdový rozzuřený dělník, musí komik utéct.

Zdroj: Youtube

Setkání s mafiánem

Roli mafiána si ve svých videích francouzský komik zopakoval hned dvakrát. Jednou před zraky nebohého taxikáře na oko zastřelil konkurenčního gangstera a podruhé nabízel kufřík s drogami nic netušícímu kolemjdoucímu. Reakce veřejnosti v obou případech? Bleskový útěk pro záchranu svého života.

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube

Slepec v autě

Vidět nevidomého za volantem auta musí být vskutku bizarní zážitek. Rémi se sice dostává jako slepec do vtipných situací nejen v autě, ale jeho klepání hůlkou z okna otřískaného Peugeotu musí být zajisté vrcholem. Chudákovi se ani nepovede správně přistavit k čerpacímu stojanu.

Zdroj: Youtube

Fotograf s radarem

V dalším skeči je v hlavní roli rychlostní radar, kterým se komik snaží vyfotit modelku, svatební pár nebo fotbalové mužstvo. Samozřejmě kolemjedoucí auta pobízí k rychlé jízdě, aby radar vyfotil zrovna v jeho požadovaný moment.

Zdroj: Youtube