Čtyřiatřicetiletý Lee McClurg vlastnil McLaren 570S pouhých pár týdnů, když se spolu se spolujezdcem vydal na Festival rychlosti v Goodwoodu. Jejich ranní cesta však skončila pouhých pár kilometrů od domova.

McClurg uvedl, že mu na rovném úseku silnice vběhlo pod kola zvíře. Při snaze o výhybný manévr vzal Lee za volant více, než bylo třeba, a McLaren vycestoval ze silnice, kde přerazil telegrafní sloup a narazil do cihlového domu, pod jehož sesunutou zdí zůstal zaklíněn. Už ve chvíli, kdy se auto zastavilo, začalo hořet a posádku z auta údajně vytáhli kolemjdoucí, kteří rozbili okna.

Jakou rychlostí jel McLaren v okamžik nehody, to se bohužel neví. Řidič uvedl, že nepřekračoval povolených 60 mil za hodinu (96 km/h), jestli ovšem mluví pravdu, to ukáže teprve šetření.

Jisté je každopádně to, že sytě oranžový supersport od McLarenu dojezdil nadobro. Svůj boj s cihlovým domem totiž zcela očividně prohrál a dokonce i zmiňované stavení bude vyžadovat poměrně rozsáhlé opravy. Majitel domu, který ležel v době nehody ještě v posteli, popsal náraz jako obrovskou ránu, která otřásla celým objektem.