Z3 Coupe, potažmo výkonná sportovní verze Z3 M Coupe, dostala za svůj design dokonce spoustu cen. Ocenily jí magazíny Automobile Magazine a Car and Driver, a do svého seznamu ikon jí zařadil i Richard Hammond.

Za jejím moderním ztvárněním stojí finský umělec Esa Mustonen, jehož virtuální Z3 M Coupe kombinuje klasický tvar klaunské boty s aktuálními designovými prvky na současných BMW. Uzoučké přední LED světlomety navazují na zaslepené ledvinky, které BMW používá u elektromobilů. Dá se tedy namítat, že dvojice velkých výfukových koncovek potom asi nemá moc význam, nicméně jedná se o vizualizaci, takže jí neberme zase tak vážně.

Revoluční kolo Visionary Concept od Michelinu.
Michelin představil pneumatiku budoucnosti. Znamená konec přezouvání

Nechybí dlouhá kapota, gigantická kola známá z různých konceptů, a linie bočních oken je vytažená chromovanou linkou. Strmá záď je potom lemována opět LED světly, již zmíněnými výfuky a také výrazným aerodynamickým difuzorem.

Smutné je, že koncept je v danou chvíli pouhou vizualizací a u ní také zůstane. I když kdo ví, třeba BMW jednoho dne vrátí svojí „klaunskou botu" opět na silnici v podobě nového modelu.