Podle základního ceníku seženete Hyundai i30 ve třech stupních výbav nazvaných Entry, Trikolor a Style. Velice lákavý je však taktéž akční ceník, který platí pouze do konce března.

Nejnižší verze se základní výbavou Entry stojí 369 990 korun, za které dostanete atmosférickou jedna-čtyřku o výkonu 100 koní (73 kW).

Co nabídne základ

Standardní výbava zahrnuje šest airbagů, tónovaná skla, manuální klimatizaci, elektricky ovládaná přední kola, rádio s MP3 přehrávačem, patnáctipalcová ocelová kola, sadu na opravu pneu, projektorové světlomety, systém autonomního brzdění plus rovněž asistent pro jízdu v pruzích a pro jízdu do kopce.

Čtěte také: TEST: Nový Hyundai i30 se tlačí na nejlepší. Trochu ho sráží tříválec

Za stejnou cenu však najdete i30 také v akčním ceníku pod názvem Czech Edition, u této verze ale dostanete litrový tříválec s turbem o výkonu 120 koní (88 kW) a podobnou výbavu jako u provedení Entry.

Pro srovnání, základní Octavia stojí o nějakých 40 tisíc víc.

Pokud si připlatíte deset tisíc, můžete mít i30 v akční edici Czech Edition Club, která přihodí ještě třeba přední mlhovky a denní LED světla, kůži na volantu a řadicí páce, zadní parkovací senzory či patnáctipalcová kola z lehké slitiny.

Čtěte také: Hyundai představil kombík i30. Jak se vám líbí?

Na druhé straně spektra naleznete nejdražší verzi Style ze základního ceníku s naftovým motorem o objemu 1,6 litru a výkonu 136 koní (100 kW).

Kolik stojí vrchol?

Stojí 539 900 korun a nabídne šestnáctipalcová litá kola, vyhřívání předních sedadel, vyhřívaný volant, automatickou dvouzónovou klimatizaci, přední a zadní parkovací senzory a řadu dalších prvků.

Výbavu pak lze rozšířit ještě o pakety zahrnující například navigaci, kožené čalounění nebo ventilovaná sedadla.

Nepřehlédněte: Řídili jsme nový Hyundai i30. Jaký je? A jak moc se změnil proti předchůdci?

Akční nabídka však představuje i úplně nejdražší verzi Symbol Elite, u níž je pod kapotou zcela nový benzinový turbomotor o objemu 1,4 litru a výkonu 140 koní (103 kW), spojený se se sedmistupňovou automatickou převodovou. Tato edice je do konce března za 549 900 korun.

Hyundai i30 - Základní ceník:

Základní ceník nového Hyundaie i30.Zdroj: Hyundai

Hyundai i30 - Akční ceník:

Akční ceník nového Hyundaie i30.Zdroj: Hyundai

Detailní informace naleznete v oficiálním základním ceníku ZDE a akčním ceníku ZDE.