Zatím stále jen minimum informací je o chystané nové generaci pro mnichovskou automobilku klíčového modelu BMW 3. Značka však o něm dává vědět řadou upoutávek. Naposledy snímkem plachtou zakrytého vozu s rozsvícenými světlomety. Díky tomu jsou vidět i obrysy hlavního poznávacího znaku automobilů této značky, což jsou samozřejmě ledvinky.

Vůz na snímku je má opravdu velké. Na druhou stranu, není to žádné velké překvapení. Podobně postupovalo BMW i u dalších v nedávné době představených novinek a vše zřejmě vyvrcholí na luxusním SUV X7.

Světlomety využívají nový grafický styl. Když už je o nich řeč - dobře informované zdroje hovoří o možnosti dokoupit si do tohoto auta také laserová světla. Fotografie prozrazuje také další zdroj osvětlení na spodní části zpětných zrcátek. Bude nejspíše umět promítat na zem logo BMW.

Na snímku je s velkou pravděpodobností vrcholné provedení nové "trojky", což je 340 i. Pod kapotu dostane třílitrový šestiválec naladěný na výkon někde v rozmezí 360 a 370 koní. Spolupracovat bude s osmistupňovou převodovkou. Pochopitelně bude v nabídce i pohon všech kol xDrive.

Na další dávku informací si ovšem budeme muset ještě chvíli počkat.