Hlavním znakem nového designu, který Škoda postupně do interiéru všech svých nových aut (a že jich v příštích dvou letech bude požehnaně, se stane volně stojící displej multimediálního systému.

Zatímco dosud měly všechny Škodovky tento displej zakomponovaný přímo do panelu palubní desky, tentokrát se z něj vyčlení a navíc se přesune blíže k hornímu okraji. Tvůrci se snažili ulehčit budoucím uživatelům usnadnit ovládání jednotlivých funkcí pomocí displeje. Proto je pod ním plocha pro oporu dlaně.

V nejdražším provedení má displej úhlopříčku 9,2 palce a je zcela prost klasických ovládačů nebo tlačítek. Ve voze vždy bude SIM karta umožňující připojení k internetu. Ve standardní výbavě však bude mít pouze funkce tísňového volání a spojení se servisními službami. 

Takové umístění displeje současně přineslo nutnost přesunout výdechy klimatizovaného vzduchu v centrální části do nižší polohy. Hned pod nimi je ovládání klimatizace. To naštěstí zůstalo v klasické formě, kdy se požadovaná teplota nastavuje pomocí otočných knoflíků.

V nabídce bude, jak je v poslední době u velké části automobilek obvyklé, digitální přístrojový ukazatel s možností měnit způsoby zobrazení jednotlivých funkcí.