V přední části se nachází jen minimalistická, horizontálně orientovaná palubní deska, ze které zmizely všechny ovládací prvky, a zůstala pouze trojice kaskádovitě rozmístěných displejů.

Svůj zde nalezne řidič i spolujezdec a nechybí ještě třetí, dotykový displej pro oba cestující, který zobrazuje jízdní data.

O nic hůř na tom nejsou ani cestující na zadních sedadlech, jejichž displeje se nachází v opěradlech sedadel před nimi. Zatímco spolujezdec vpředu ovládá funkce infotainmentu z pravé loketní opěrky, cestující vzadu naleznou ovládání uprostřed mezi sebou.

Čtěte také: Škoda ukázala koncept Vision E. Jde o kupé-SUV budoucnosti

Ke každému sedadlu náleží také separátní box na mobilní telefon disponující bezdrátovým nabíjením.

Při otevření dveří se umí všechna samostatná sedadla natočit o 20 stupňů směrem ven, což usnadní nastupování a vystupování. Při zvolení autonomního režimu, kdy již nadále nebudou potřeba zásahy řidiče a vůz pojede zcela sám, sklopí se přední sedačky do komfortní polohy a upraví se poloha volantu.

Nepřehlédněte: Škoda Kodiaq Coupé se ukazuje na nové ilustraci. Takhle by se vám líbila?

Pro škodu typická je také maximalizace využití vnitřního prostoru. Díky platformě MEB s bateriemi umístěnými v podlaze nemá vůz klasický středový tunel, což umožňuje další místo pro pasažéry.

Nadmíru bohatý by měl být také prostor zavazadelníku, ve kterém chce Škoda opět excelovat.