V současné době je nabídka verzí RS mladoboleslavské automobilky omezena pouze na model Octavia, nicméně již zanedlouho český bestseller doplní sportovní verze SUV modelu Kodiaq. A jak se zdá, nejrychlejší sedmimístné SUV na Severní smyčce nebude jediným novým přírůstkem do rodiny RS.

Podle neoficiálních informací je v plánu návrat Fabie RS, která v současné podobě sportovní variantu nenabízí. Ovšem i kdyby Fabia RS získala zelenou, nebude to v podobě současné generace. O Fabii RS se prý uvažuje až po uvedení nadcházející čtvrté generace v roce 2020. Z toho vyplývá, že RS model lze očekávat až po roce 2022. O variantě Combi se vůbec neuvažuje, protože její prodeje by byly minimální.

Dříve než Fabia RS by se měl představit elektromobil, který také ponese logo RS. Podle zákulisních zdrojů nepůjde vyloženě o sportovní automobil, ale spíše o designově propracovaný vůz s důrazem na jízdní zážitky. Co si pod tím máme představit je poměrně nejasné, ovšem zcela jistě bude vycházet z SUV modelu a představit by se měl v roce 2022.