Evropský trh pro Subaru není vůbec podstatný, nejdůležitějšími jsou ten domácí a samozřejmě americký. Proto Subaru představuje první evropský hybrid až nyní, v roce 2019, přestože už v roce 2013 se v Japonsku a USA začalo prodávat Subaru XV Hybrid.

Subaru na nadcházející ženevský autosalon přiveze hned dvě hybridní provedení, ovšem jaké modely to budou, a zda půjde o plug-in hybrid či klasický hybrid, zatím nikdo neprozradil. Existuje také možnost, byť spíše teoretická, že jedním z hybridních modelů bude také zbožňované STI. O jeho hybridním pohonu se spekulovalo už dříve a šéf prodeje a marketingu David Dello Stritto už v roce 2017 naznačoval, že bez hybridního pohonu nemá 2,5litrový boxer budoucnost. Minimálně v Evropě.

První hybridní Subaru pohání atmosféricky plněný 2itrový čtyřválcový boxer, jehož výkon 150 koní doplňuje 14koňový elektromotor. Loni Subaru představilo první plug-in hybridní model, který však nabízí pouze v USA. Z toho se dá uvozovat, že do Ženevy nejspíše přiveze hybridní XV, druhý je zatím velkou záhadou.

špinížní snímek nového Subaru Levorg (2020)

Na ženevském stánku Subaru budou mít návštěvníci možnost si prohlédnout také modernizovaný Levorg, který dostane nový 2lirový motor.