Nová Supra by tedy nemusela být jediným novým řidičským autem, které nás v nejbližší době čeká. O novinkách v rozšíření a ustálení sportovní řady vozů Toyota by měla značka diskutovat již v září.

Modely jako je ostrý hatchback Yaris GRMN, kupé GT86 a chystaná nová generace Supry by tedy patřily do speciální sportovní modelové řady, kterou by mohl v budoucnu doplnit další podobně zaměřený vůz.

Spekuluje se o praktičtější verzi Yarisu GRMN s pětidveřovou karoserií, ale také o nástupci známého sporťáku s motorem uprostřed MR2. Využít by se přitom dal i koncept S-FR představený v roce 2015, jež tehdy vypadal připraven do produkce, ovšem doteď jsme se ho nedočkali.

Nyní můžeme pouze doufat, že automobilka v září opravdu oznámí práce na novém modelu, který by potěšil řidiče. Otázkou zůstává, zda si novinky v rodině sportovních vozů nechá Toyota striktně pro japonský trh, nebo bychom se jich dočkali i v Evropě.

Každopádně poslední zprávy o nové generaci Supry uvádějí, že představení této novinky by mělo proběhnout na konci října během autosalonu v Tokiu.