Mazda MX-5 (2000)

Mazda MX-5.Zdroj: Cars.cz

Podle některých nadšenců je Mazda MX-5 odpovědí na všechny potřeby, které můžete okolo aut mít. Podle některých se zase jedná o auto pro muže, kteří „nemají rádi ženy". Snad úplně každý ale musí přijmout fakt, že je Mazda MX-5 výborně jezdícím, lehkým a spolehlivým roadsterem, který přinese svému majiteli mnoho úsměvů.

Mazda z konce roku 2000 si z výroby nese slabší (ovšem nikoliv slabý) motor o objemu 1,6 litru nabízející 110 koní (81 kW) výkonu. Na první pohled to vypadá, že se tomuto konkrétnímu exempláři vyhnul i úhlavní nepřítel v podobě rzi, ačkoliv důkladná kontrola je samozřejmě na místě. Nájezd činí podle inzerátu 128 623 kilometrů.

Celý inzerát naleznete zde.

Mini Cooper Cabrio (2007)

Mini Cooper CabrioZdroj: Cars.cz

Menší, ovšem o to stylovější, volbou je britská ikona v podobě Mini. Klasický třídveřový Cooper ve verzi Cabrio shodil střechu, což mu propůjčuje velkou dávku elegance a majiteli zase vítr ve vlasech. V nouzi povozí první novodobý Cooper až čtyři lidi, ačkoliv obsazení dvěma jedinci je rozhodně lepší nápad.

Vůz v inzerci pochází z roku 2007 a specifikace Cooper bez dalších přídomků znamená, že si pod kapotou veze základní čtyřválec o objemu 1,6 litru a výkonu 115 koní (85 kW) výkonu. Podle prodejce najel „miník" za 10 let svého života 173 416 kilometrů.

Celý inzerát naleznete zde.

BMW 320i Cabrio (2009)

BMW 320i Cabrio.Zdroj: Cars.cz

Mnichovská trojka minulé generace je jediným autem z našeho výběru, které disponuje elektricky skládanou plechovou střechou. Ta mu uděluje mnohem lepší možnosti celoročního využití. Také čtyři lidi zde svezete vcelku pohodlně.

Pod kapotou BMW z roku 2009 se nachází nejvýkonnější čtyřválec svojí doby a sice přímovstřikový dvoulitr o výkonu 170 koní (125 kW), napojený na šestistupňovou manuální převodovku. Vůz má podle inzerátu najeto 95 000 kilometrů.

Celý inzerát naleznete zde.