Vyberte si nejlevnější povinné ručení

Pro sjednání pojištění můžete jít do první pojišťovny, kterou máte po cestě. Jestli ale chcete ušetřit několik stovek a možná až tisíců korun, využijte online srovnání pojištění vozidel. Výběr nejlevnější a nejvýhodnější varianty totiž rozhodně nemusí být komplikovaný a v žádném případě nezabere velké množství času.

Sledujte důležité parametry

Při výběru pojištění auta sledujte nejenom celkovou cenu, jakou zaplatíte, ale všímejte si i dalších parametrů. Ty se totiž mohou hodit v případě poruchy, havárie a podobných problémů. Konkrétně si tak všímejte například výše pojistného limitu a spoluúčasti. Zajímejte se o případné asistenční služby a pečlivě si prostudujte, co všechno zahrnuje váš vybraný balíček. Hodit se totiž může například připojištění čelního skla nebo pojistka proti srážce se zvěří.

Srovnání máte hotové do 2 minut

Zajistit si srovnání povinného ručení zvládnete během pouhých 2 minut. Vyhnete se tak zbytečnému přeplácení a z pohodlného přehledu nabídek od různých pojišťoven vyberete takovou, která vám nejvíce vyhovuje. Celý proces přitom zabere zhruba 2 minuty, které budete věnovat vyplňování údajů pro kalkulaci. Zde zadáte druh vozidla, a jestli jde o pojištění pro fyzické osoby nebo podnikatele. Dále vyplníte několik parametrů týkajících se vašeho automobilu a v rámci dalšího kliknutí si již můžete prohlížet jednotlivé nabídky pečlivě srovnané od levnější.