Jaké jsou výhody operativního leasingu

- nový vůz podle vašich představ například každé dva roky
- vůz používáte jako službu
- neplatíte akontaci za vůz
- volitelná délka smlouvy
- volitelný roční nájezd kilometrů
- garance fixních měsíčních splátek
- v ceně havarijní i zákonné pojištění
- asistenční služby v Čechách i v zahraničí
- servis a údržbu řeší celou dobu finanční společnost
- všechna rizika, včetně zůstatkové hodnoty přenecháte finanční společnosti

Vyberte si svůj vůz ještě dnes

Opel Adam
Atraktivní a jedinečný vůz nejen do města uchvátí svojí kreativitou a přizpůsobením vašemu životnímu stylu. Opel Adam zaujme vzhledem i motorizací. Nabízený vůz financovaný prostřednictvím operativního leasingu může mít ve ­výbavě například čelní, boční a hlavové airbagy, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání předních oken i asistent pro rozjezd do kopce nebo elektronický stabilizační systém ESP. To vše a mnohem více můžete získat právě nyní za akční nabídku operativního leasingu od 4 599,- Kč včetně DPH!

Opel Astra
Hatchback patří mezi vlajkové lodě v kompaktní třídě. Dopřejte si lehce sportovní vůz, ve kterém se snoubí dravost z jízdy se sportovním ovládáním a komfortem moderně situovaného interiéru. Svou Astru můžete mít v bohaté výbavě, která obsahuje například asistent pro rozjezd do kopce, dálkově ovládané centrální zamykání, ISOFIX na zadních sedadlech, ovládání audio-systému a tempomatu na volantu. Využijte akční nabídku operativního leasingu od 4 999,- Kč včetně DPH!

Opel Crossland X
Nový, atraktivní vůz ve zhledu SUV s efektním dvoubarevným lakováním, pohodlným interiérem s pestrou výbavou, ve které najdete vedle 16" stříbrnými ocelovými ráfky také elektrické ovládání předních a zadních oken, elektricky ovládaná vyhřívaná zpětná zrcátka, ESP, tempomat i asistent pro rozjezd do kopce nebo varování před vybočením z jízdního pruhu. Získejte nový Crossland za akční cenu operativního leasingu za 7 817,- Kč včetně DPH.

Opel Mokka X
Opel Mokka X představuje prvotřídní design současných SUV vozů. Získejte kompaktní vůz s velkými ráfky pro zdolání i extrémních terénů s velkoryse řešeným interiérem. Asistent sjíždění kopců, asistent pro rozjezd do kopce, elektrické ovládání předních i zadních oken, ESP, PRS a další výbava bude nepostradatelná pro hravé zdolání všech nástrah na silnicích i mimo ně. Opel Mokka nyní můžete míts operativním leasingem za cenu od 7 442 Kč včetně DPH.

Opel Insignia
Insignia je vlajkovou lodí Opelu. Elegantní exteriér, neobyčejné jízdní vlastnosti, komfortní interiér a inovativní bezpečností prvky. Získejte například bez-klíčové otevírání a startování vozu, asistent pro rozjezd do kopce, detekci chodců před vozem a aktivní kapotu nebo elektrickou parkovací brzdu a další zajímavou výbavu za aktuálně nejlepší cenu operativního leasingu na trhu - od 8 918,- Kč včetně DPH!

Nepromeškejte tuto časově omezenou nabídku. Jděte si pro svůj nový vůz Opel do Srba Servisu.