Za několik dní se v největší evropské poker areně, v rozvadovském King´s Resort, rozehraje legendární World Series Of Poker Circuit (Světová série pokeru). Festival začíná 14. března a poběží do 1. dubna. Hraje se o obrovské peníze, vstupy do hlavních turnajů a prestižní zlaté prsteny. Eventů, ze kterých si výherci kromě velmi zajímavých finančních odměn odnesou i prestižní zlaté prsteny, je celkově 15. Máme pro vás kompletní přehled. Které turnaje by vám neměly uniknout?

Všech 15 prstenových turnajů je nastaveno velmi kompetitivně. Zřejmě každý pokerový hráč, který se WSOPC zúčastní, bude chtít hrát main event, kterým je turnaj o €1,103,500 za €1,700. Ale co další zajímavé pokerové eventy?

Zdroj: KING'S RESORT
Hrajte o vstup do hlavního turnaje s garantovanou výhrou milion euro.

Rádi hrajete svižně, možná trochu agresivně? Pak je přímo pro vás turnaj WSOPC 6-Max NLH (No Limit Hold´em). Zažijete tu pravou pokerovou akci, u stolu je maximálně 6 hráčů, a to se to pak jednou pokerové bomby.

Senior Event 50+ je ideální turnaj pro starší hráče. Ti byli zvyklí hrát trochu jiný poker. Mladí hráči dnes hrají příliš technicky a "staré" hrací taktiky jsou bez šance na výhru.

WSOPC Monster Stack nabízí opravdu gigantické "stacky". Kupříkladu místo 50 big blindů jich mají hráči třeba 200 a můžou tím pádem hrát mnohem víc bez "obav", že příliš ztratí. A když se daří, tak se před vámi tyčí věže z žetonů! Kdo by se tedy divil, že jsou tyto Monster Stack turnaje tak populární. Pokeroví hráči milují velké stacky. Čím větší stack, tím víc zábavy!

Pak je tu již zmíněný WSOPC Main Event, který je absolutním highlightem celého festivalu. Garantovaný milion a 10 vstupů na podzimní WSOPE v ceně €10.350 za jeden.

A co něžné pohlaví? Pokud mají pokerové hráčky zájem o čistě ladies turnaj, mají možnost změřit síly v rámci Ladies Event.

Ještě jste se neregistrovali na jarní WSOPC? Můžete to udělat online!

Zdroj: KING'S RESORT
Hrajte jako králové na festivalu pokeru v King's Resortu.

Rozvadovský King´s je evropskou pokerovou jedničkou, a to zcela zaslouženě. Hraje se tu nejlepší poker, v resortu si můžete dopřát luxusní wellness a hotel nabízí ubytování ve všech cenových kategoriích – od dvouhvězdičkových pokojů, až po nejluxusnější apartmán za 35mil Kč.

"Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost."