Potřebujete přístřešek pro auto, který by jej chránil proti sněhu, dešti, krupobití, ale i proti slunečním paprskům? Chcete přístřešek zvednout podle toho, zda v něm budete parkovat svůj osobní vůz, nebo vaši firemní dodávku, či obytný přívěs? Chcete mít možnost postavit si jej sám svépomocí? To vše můžete mít, a navíc v rozumné cenové relaci.

Jaký by měl být?

Pořádný přístřešek pro auto musí být stabilní, pevný, jeho konstrukce musí odolávat i velkým výkyvům počasí. Musí vydžet silný vítr, odolat větším přívalům sněhu, krupobití i prudkému dešti. Ideální přístřešek nesmí reznout a být téměř bezúdržbový. Většinou nemáte čas ani chuť se o něj neustále starat. Musí chránit vaše auto nejen před špatným počasím, ale i před slunečními paprsky a UV zářením.

Zdroj: GARLAND distributor, s.r.o.

Takový je přístřešek Palram Arcadia. Základ přístřešku tvoří silná hliníková konstrukce s extrémní stabilitou. Díky tomuto materiálu konstrukce nerezne a nepotřebuje další údržbu. Střecha z vysoce pevnostního polykarbonátu je velmi pevná, je designově zakřivena do oblouku, a vytváří tak bezpečnou ochranu proti dešti, větru, sněhu i slunečním paprskům. 100 % UV ochrana zajišťuje barevnou stálost laku vozidla. S příplatkovou výbavou Alpine Kit navíc konstrukce umožňuje úpravu výšky stání, a tak je možné pod něj parkovat třeba i obytný přívěs nebo vyšší auto. Jednoduše zvýšíte nosné sloupy a tím vytvoříte prostor. Díky jednoduché konstrukci bez spojů a speciálnímu systému zaklapnutí polykarbonátových profilů toto stání můžete postavit svépomocí během jednoho dne. Stání lze prodloužit i na dvě auta, máte možnost výběru délek od 4,3 m až do 8,5 m.

Zdroj: GARLAND distributor, s.r.o.

Na detaily se podívejte na videu

Zdroj: Youtube

Systémy přístřešků pro auta Palram jsou designově velmi čisté, proto se hodí k různým typům domů. Můžete si vybrat z různých velikostí i druhů. Například přístřešek Palram Arizona působí velmi moderně, stojí na dvou masivních nohách, a tak umožňuje maximálně komfortní přístup k autu. Přístřešky pro auta Palram od 32 999,- můžete nyní objednávat online na www.garland.cz