Docela kuriózní nehoda se stala během rally Corsa Rally West, které se účastní majitelé exotických a celkově luxusních vozů. Veřejnosti dosud neznámý řidič McLarenu 720S při průjezdu oblastí Lake Mead v Nevadě očividně ztratil kontrolu nad vozem a opravdu silně havaroval mimo silnici.

Posádka však policii ani záchranku na místo nehody nezavolala, naprosto zničený supersport nechala na místě a „po svých“ se měla dle některých svědků dostat do místní nemocnice. Oba aktéři si prý z nehody odnesli jen pár lehkých zranění.

I přestože na účastníky rally dohlížel zvýšený počet policistů v oblasti, nejbližší hlídka si nehody všimla až poté, co řidič a spolujezdec zanechali svůj McLaren ležet v poušti. Policisté tedy dojeli na místo havárie, ale její účastníky tam už nezastihli.

Ani dlouho po samotném incidentu se navíc k opuštěnému vozu nikdo nepřihlásil. Posádka, která v poušti „zahodí“ svůj McLaren a neobtěžuje se situaci nijak řešit, tak zřejmě představuje zcela novou definici bohatství a lhostejnosti. McLaren 720S stojí zhruba 7 milionů korun.

Je ovšem velmi pravděpodobné, že vyšetřující policisté už dávno z pozůstatků supersportu identifikovali majitele. Nehledě na fakt, že v celé rally určitě nestartoval takový počet nových McLarenů 720S, aby nebylo lehké najít tohoto nešťastníka.

Na následky nehody se můžete podívat i na videu níže v čase 16:35: