Šofér velkého kamionu s nákladem 46 tun sóji se podle deníku The Nation musel na silnici v poměrně vysoké rychlosti náhle vyhnout motorkáři a řízení kamionu strhnul na stranu. Drsným manévrem ovšem kamion převrátil na chudáka v Toyotě opodál.

Přestože bylo auto doslova „rozplácnuto“ pod tíhou velkého tahače a podle fotek byste asi čekali to nejhorší, řidič Toyoty překvapivě nehodu přežil. Není známo, jaká zranění si dotyčný odnesl, ale podle všeho byl během vyprošťování při vědomí a uvězněn ve svém autě normálně komunikoval se záchranáři.

K nadzvednutí tahače museli hasiči použít několik hydraulických zvedáků, přičemž stejné techniky bylo použito k vysvobození muže zevnitř vozu. Sešrotované auto tak hydraulika částečně narovnala a řidič mohl být vyproštěn. Šoférovi kamionu se mimochodem nestalo vůbec nic a ze svého povozu vylezl rozbitým čelním oknem.

Podle některých průzkumů je nyní Thajsko považováno za zemi s ročně největším počtem úmrtí na silnicích. Dříve toto nezáviděníhodné prvenství držela Indie.