VIDEO: Muž chtěl pick-upem odvézt snad celý bambusový les. Jak to asi dopadlo...

Obrázky a videa (nejen) Asiatů vezoucích neuvěřitelně obří náklady na autech a motorkách, jsou staré jako internet sám. Asi každý viděl muže na skútru s haldami papíru nebo domácím spotřebičem, auto plné domácích zvířat a podobné záležitosti. Co se ale stane, když se takový šílený převoz nezdaří?

K tomu, aby se auto postavilo na zadní, nepotřebujete tisíce koní.
K tomu, aby se auto postavilo na zadní, nepotřebujete tisíce koní.
Zdroj: YouTube / Viral Hog

Velmi zábavnou (pro přihlížející) show předvedl v thajské provincii Chachoengsao jistý muž, vezoucí na svém malém pick-upu snad celý bambusový les. Obrovitý svazek bambusu o neurčité, ale jistě velmi vysoké hmotnosti, zatlačil zadní kola až do podběhů a netřeba zdůrazňovat, že na takové břemeno nebyl vůz připraven.

Svou nevoli davá pick-up najevo už na začátku videa, kdy z nedostatku výkonu rezolutně odmítá zdolat nájezd na betonový most. Po chvíli přestane tyran za volantem trápit spojku a couvne kus zpět, aby zkusil lehký výjezd znovu a s větším rozjezdem.

Tentokrát už se skutečně zadaří a pick-up na most vyjede, jenže na terénním zlomu předvede kvůli extrémnímu zatížení elegantní „wheelie“ - zvedne se „na zadní". To postačí k tomu, aby gigantický svazek bambusu opustil po vzoru filmu Nezvratný osud svoje upevnění a vysypal se na zem.

Celá situace se vzpínajícím se přetíženým pick-upem je samozřejmě rozkošně úsměvná, ale sbírat by se nám tu spoušť rozhodně nechtělo.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×