Ukradená a zničená Honda Civic z roku 2000 patřila jistému Davidu Roseovi, který ji vlastnil se svým synem a společně na ní pracovali. Jak ovšem ukázaly záběry bezpečnostní kamery, jejich auto bylo odcizeno vážně kuriózním způsobem.

Před sedmou hodinou večerní přijel na parkoviště v Kalaeloa neznámý muž s vysokozdvižným vozíkem a auto drze odvezl pryč. Vše se odehrálo ještě za denního světla, přičemž celé situaci nevěřícně přihlíželo několik kolemjdoucích.

Lavina si naštěstí nevyžádala žádné životy a ani zranění.
VIDEO: Lavina v Rusku pohřbila řadu aut. Stará Lada však přežila

Policie auto později našla shořelé a přemístěné o pár bloků dále. V případu se tak nyní vyšetřuje, zda lupič neměl s poškozenou rodinou něco společného a zda se třeba nejednalo o jakousi bizarní formu odplaty.

Vyvstává totiž otázka, proč vůbec krást auto, jen abyste ho přemístili jinam a poté zapálili. Na parkovišti navíc stály mnohem zajímavější vozy ke krádeži, například červené kupé Nissan 350Z.

Hadr neměl proti hladovému turbodmychadlu šanci.
VIDEO: Koukejte, jak snadno turbodmychadlo „vcucne" hadr z police. Ano, hadr

Krádež a zničení vozu pak majitele Davida Rose rozčílily o to víc, že auto pro jeho ochranu vybavil alarmem a zámkem volantu i převodovky. Nic z toho ale samozřejmě neplatilo na zloděje s takzvanou „ještěrkou“.

Zdroj: Youtube