Podobně šíleným nadšencem do cestování je i Novozélanďan Gavin žijící na Slovensku, který je už od mala fascinován elektromobily, a proto taky nyní vlastní elektrický hatchback Peugeot iOn. S ním už mimochodem stačil projezdit pořádný kus Evropy.

Gavinovi ovšem na jeho dobrodružných cestách nechybí vyhřátá postel, pořádná sprcha ani normální toaleta. Ne, nejvíce u kempování postrádá klasickou kuchyni. A tak se ji rozhodl postavit právě v kufru svého maličkého Peugeotu, do něhož by někteří lidé měli problém nacpat i nákup.

Celý proces výroby linky samozřejmě natočil na video, takže si ho můžete prohlédnout. Nezapomněl přitom na nic, kuchyňka v kufru má jednoduchý plynový sporák, miniledničku a dokonce funkční dřez s vodovodní baterií, která čerpá vodu z menší nádržky pomocí starého motorku ostřikovačů čelního okna.

Zatímco tedy některé firmy přímo nabízejí drahé kuchyňské zástavby pro pick-upy či dodávky, Gavin si vystačil s důvtipem, zručností a trochou materiálu z obchodu pro kutily. Každý z nás prostě tráví volný čas trochu jiným způsobem…

Gavin mimochodem o svých strastiplných cestách v elektromobilu píše a natáčí i jakousi formu cestopisu, více se určitě dozvíte na jeho YouTube kanálu či webu.