Dokonale se o tom přesvědčil řidič Superbu na rychlostní komunikaci R35 u Olomouce. Celé jeho počínání bylo zaznamenáno z nezúčastněného auta, které předjel inkriminovaný Superb v dost vysoké rychlosti a kus před ním dojel v levém pruhu předjíždějící a o hodně pomalejší dodávku.

Čtěte také: VIDEO: Neuvěřitelná honička. Muž bez řidičáku v kradeném autě ujížděl policii

Z videa je patrné, že si řidič dodávky s polskou registrační značkou mohl dát při předjíždění o kousek víc práce s koukáním do zrcátek a blížícího se Superba vidět a pustit. Na druhou stranu se nedá říci ani to, že by Superb musel nějak drasticky zpomalovat. Brzdil sice hodně, ale zase tak dramatické to nebylo.

Nepřehlédněte: Němci se s tím nemažou. Za nehodu při pouličním závodě dostali mladíci doživotí

Sotva však dodávka uhnula zpátky do pravého pruhu, rozhodl se řidič Superbu, že kolega z dodávky zasluhuje trest. Najel tedy vedle něj, strhl volant do jeho pruhu a místo očekávané myšky (nebo co to mělo být) se opřel pravým zadním blatníkem do dodávky.

Naštěstí se nejednalo o nijak velkou ránu, takže nikdo neskončil v hodinách a poškození opraví nejbližší klempíř a lakýrník, ale celá situace mohla dopadnout o dost hůř.

Jen pošramocené ego řidiče v Superbu se asi bude opravovat jen hodně těžko…

Zdroj: Youtube