Tohle by se u nás (asi) stát nemohlo. Policista závodil s řidičem Lamborghini

Floridská police vyšetřuje případ jistého policisty, který se nechal zlákat na "druhou stranu zákona". Ve službě se totiž chtěl očividně trochu zabavit, a tak se rozhodl vyzvat řidiče v Lamborghini Aventador k závodu. V běžném provozu.

Případ nyní vyšetřuje floridské policejní oddělení.
Zdroj: youtube.com

Zveřejněné video, které zachytil jiný řidič, ukazuje floridského dopravního policistu ve svém Dodge Chargeru, jak na rovné silnici poměřuje síly s tmavým Lamborghini Aventador. Policista samozřejmě neměl vůči zrychlení dvanáctiválcového supersportu žádnou šanci, ale přesto to zkusil.

I když celý závod trval jen pár vteřin a Lambo takřka okamžitě policistu předjelo a pokračovalo dál, stačilo to na důkazní materiál, který pořídil účastník provozu hned za nimi.

Video se pak stalo virálním na Instagramu, načež se ho chytila i média. Celý případ nyní vyšetřuje tamní policejní oddělení, které prý nezveřejní žádné podrobnější informace, dokud nebude šetření ukončeno.

Závodící policista se tak určitě nevyhne trestu a nedivili bychom se, kdyby ztratil i svou práci. Na jednu stranu se sice v tomto případě jednalo o docela nevinnou zábavu, na druhou stranu pravě za podobnou zábavu by každý jiný účastník provozu vyfasoval velice rychle pokutu.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×