VIDEO: Televize natáčela u nebezpečného výmolu. Zachytila 22 zničených pneumatik

Jak zákeřná může být díra v silnici, a to navíc za tmy v dešti, ukázala jistá zpravodajská stanice v americkém Warrenu ve státě Michigan. Jen během natáčení reportáže zde výmol na cestě způsobil defekt cekem devatenácti autům.

Reportér nakonec spočítal celkem 22 prasklých pneumatik.
Zdroj: youtube.com

Reportáž o stavu silnice Along Mound Road ve Warrenu měla divákům televizní stanice NBC Affiliate Local 4 ukázat, že tamní velká díra na cestě dokáže řidičům velice rychle způsobit defekt. Samotný výmol totiž nebyl na silnici v noci a navíc v dešti vidět.

Namísto toho, aby se však televizní štáb pokusil vlastními silami odklonit provoz do bezpečnějšího vnitřního pruhu, kamery stále natáčely a nakonec zaznamenaly celkem 19 řidičů, kteří si po vjetí do obří kaluže způsobili defekt. Senzační reportáž měla samozřejmě přednost. Reportér přitom nakonec spočítal celkem 22 prasklých pneumatik.

Situaci vzal do svých rukou až jistý usedlík, který na silnici rozmístil vlastní světlice a projíždějící auta naváděl mimo rozbitou část cesty. Když ovšem světlice zhasly a muž se rozhodl svou službu ukončit, silnice dále pokračovala v ničení pneumatik.

Podle stanice již dříve místní obyvatelé volali policii a správě silnic, ale vedení města s tímto problémem doteď nic neudělalo. Celou situaci tak vlastními silami vyřešil až další místní, který odněkud přitáhl dopravní kužel a umístil ho před výmol.

DRŽTE S NÁMI TEMPO PŘIHLASTE SE ×