Nadšení řidiči jsou specifická sorta lidí, pro kterou není právě snadné vybírat vánoční dárek. Předně je potřeba zjistit, jaké značce nebo závodnímu týmu fandí. Teprve pak se můžete dívat po specifických překvapeních.Do našeho výběru jsme proto zařadili od každé značky něco, ať už jsou to řidičské boty stáje Martini nebo bunda Gulf Dereka Bella.

Jestliže váš řidič fandí luxusním autům, budete tomu muset přizpůsobit i rozpočet. Kancelářské křeslo ze sportovního vozu Porsche stojí přes 100 tisíc korun. Levné nejsou ani hodinky Scuderia Ferrari nebo cestovní taška přímo z obchodu Lamborghini.

Tipy na dobře jezdící auta do 50 000 Kč. Je jim obvykle kolem 15 let

Pokud hledáte jen menší pozornost, můžete na internetu narazit na celou řadu vtipných dárků s řidičským motivem. Proč třeba nedat pod stromeček pumpu na nápoje, polštář ve tvaru pneumatiky nebo vůni do auta Rituals, která konečně nevypadá odpudivě jako typický stromeček Wunderbaum, ale hezky doplní palubní desku se svým čistým designem?

Náš výběr dárků pro řidiče najdete v následující galerii. Jsou jich dvě desítky. To by bylo, abyste nenašli to pravé pro vašeho řidiče nebo řidičku.